Patronat honorowy

Patronat medialny

Partnerzy

Aktualności

Komunikat - Zadania Specjalne.

Sprzęt na wszystkie zadania specjalne dostarcza organizator.

Zadania specjalne wykonuje każdy z członków zespołu.

 

ZS 1 – Zadanie aborystyczne (wspinaczka drzewna) składające się z dwóch części:

- obsługa rzutki umieszczenie rzutki w wyznaczonym miejscu drzewa, każdy z uczestników ma 10 rzutów (kara za nie wykonanie +15 min)

- wciągniecie się i zjazd (za pomocą przyrządów ASCENSION (małpa) + bloczek i GRIGRI – zapewniona dodatkowa asekuracja instruktorska (kara za nie wykonanie +1h za każdego z uczestników)

Zadanie wykonuje Trasa Extrim i AR solo

 

ZS 2 – Zadanie linowe polegające na pokonaniu mostu linowego (tyrolki) – za nie wykonanie zadania po +1h za każdego z członka zespołu). Zadanie wykonują trasy Extrim, AR solo i Open

 

ZS 3 – Strzelanie (łuk i dmuchawka) do dyspozycji po 3 strzały i 3 lotki dla każdego zawodnika – za każde trafienie w pole żółte na traczy – 1min – można maksymalnie zyskać -12 min na zadaniu odliczanego od czasu.

Nie ma możliwości rezygnacji z wykonania zadania. Na wypadek rezygnacji +1h kary do czasu końcowego. Zadanie wykonują Trasy Extrim, Solo i Open

 

ZS 4 - Zadanie sprawnościowe. Kulo-labirynt. Przemieszczamy kulkę w labiryncie zależnie od odległości dotarcia kulki (nr w labiryncie) tyle zespół zyskuje minut odejmowanych od czasu końcowego – każdy z zawodników ma trzy próby liczy się najwyżej osiągnięty wynik przez zespół. Nie ma możliwości rezygnacji zadania. Zadanie dla trasy Extrim. Wykonywane bezpośrednio po zakończeniu etapu rolkowego.

 

 

JoomSpirit