Lista zespołów

 

 

Zgłoszenia uzupełniamy co trzy dni jeśli nie pojawicie się na liście dajcie znać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Trasa Extrim (150 km)

1. OSA OPOLE - Andrzej Morel, Mateusz Gruntowski - Opole/Niemodlin - (opłata +)

2. Eventyr Team - Mateusz Kaźmierczak, Sebastian Mański - Mikołów/Żory - (opłata +)

3. Tacy Dwaj - Piotr Jaśkiewicz, Paweł Gorczyca - Kraków/Bolechowice - (opłata +)

4. Dziabnięci - Marzka Janerka, Artur Moroń - Chorzów - (opłata -) 

5. Irek i Dzieworek- Ireneusz Waluga, Arkadiusz Dziewior  - Katowice - (opłata +)

6. JAMM - Maciej Mierzwa, Justyna Frączek-Bogacka - Kraków - (opłata -) 

7. Wodzionka CSC Adventure - Maciej Widera, Magdalena Stachura - Chorzów - (opłata -)

8.

9,

10.

 

Trasa Open MM (60km)

1. Azymut Team - Konrad Leyko, Krzysztof Pieczara - Jaworzno - (opłata +)

2. Córka leśniczego - Maciek Witkowski, Wojtek Kuźnik - Katowice - (opłata -) 

3. Ruby i Rubszy - Dawid Urbański, Krzysztof Hertling - Chorzów - (opłata +)

4. Arsbona - Wojciech Kapustka, Seweryn Kucharczyk - Żory/Rybnik - (opłata -)

5. Compass Rontil - Grabowicz Andrzej, Stawiarz Jaroslaw - Krakówww - (opłata -)

6.

7.

 

Trasa Open MIX (60km)

1. Skąposzczety i szkarłupnie - Agnieszka Franke, Iwona Franke - Katowice - (opłata +)

2. Dwa Żywioły - Wiktoria Piekarska, Mariusz Nawrocki - Malahide/Opole - (opłata -)

3. Azymut Team/Róża Wiatrów - Ewelina Fułek, Mateusz Cieślicki - Tychy/Dąbrowa Górnicza - (opłata -)

4. KS Bednarska - Zakrzewski Rafał, Zakrzewska Sara - Warszawa - (opłata -)

5. KS Bednarska 2 - Zakrzewska Dorota, Zakrzewska Maja - Warszawa - (opłata -)

6. One Team - Anna Tuchowska, Łukasz Czempiel - Sosnowiec/Katowice - (opłata -)

7. Patyczki - Joanna Patyk, Ela Huzior - Chorzów/Orzesze - (opłata +)

8. Siła spokoju - Justyna Massalska, Robert Polański - Katowice - (opłata +)

9. Łotewa - Michał Świderski, Maartyna Filip - Warszawa/Katowice - (opłata -)

10. Pędzące Ślimaki - Kucza Jarosław, Agnieszka Kucza - Kąty Wrocławskie - (opłata -)

11.

12.

13.

14.

 

 AR - solo (100 km)

1. Dawid Kleszczyński - Siekierczyn - (opłata -)

2. Władysław Wachulec - Tomaszowice - (opłata Voucher)

3.  Mateusz Madej - Wrocław - (opłata -)

4. Paweł Szczepaniak (AphtaTeam) - Tychy - (opłata -)

5. Hubert ??? (KGT Hubert) - Kraków - (opłata -)

6. Daniel Kessler KGT Daniel - Kraków - (opłata -)

7.

8.

9.

10.

 

 

TR 60

1. Angelika Nieduziak - Gołcza - (opłata +)

2. Stanislaw Kruczek (WAWEL-Compass) - Kraków - (opłata -)

3.  Wojciech Małodobry (OMEGA-MIECHÓW) -  Miechów - (opłata -)

4. Monika Rutkowska (Team MT) - Zarzecze - (opłata +)

5. Tomasz Słaboń (Team MT) - Zarzecze - (opłata +)

6.. Wojciech Pasiecznik (Wounded Knee) - Katowice - (opłata -)

7. Mikolaj Cader - Kraków - (opłata -)

8. Maciej Złotnicki - Kielce - (opłata -)

9. Marcin Franke (Silesia Race) - Katowice - (opłata -)

10. Jacek Hajduk - Oleśnica - (opłata -)

11. Lidia Hajduk - Oleśnica - (opłata -)

12. Dariusz Błaszczyk - Oleśnica - (opłata -)

13. 

 

TP 50

1. Grzegorz Matura - Wojkowice - (opłata +)

2. Małgorzata Bajak - Kraków - (opłata -)

3. Przemysław Niezgoda - Żory - (opłata -)

4. Hanna Marszałek - Marklowice Górne - (opłata + )

5. Mariusz Słaboń - Zarzecze - (opłata +)

6. Tomasz Duda - Kraków - (opłata Voucher)

Jan Bolanowski - Warszawa - (opłata -)

8. Rafał Stanowski (Hartowane Medaliki) - Częstochowa - (opłata -)

9. Michał Stanowski (Hartowane Medaliki) - Częstochowa - (opłata -)

10. Rafał Polański - Katowice - (opłata -)

11. Wiola Czostków - Warszawa - (opłata -)

12. Paweł Adamczyk - Rybnik - (opłata -)

13. Michał Garbacz - Dąbrowa Górnicza - (opłata +)

14. Arkadiusz Wieczorek - Sosnowiec - (opłata +)

15. Rysiek Pręcikowski - Wieliczka - (opłata +)

16. Mariusz Maryniak - Kraków - (opłata -)

17. Sergiusz Białucha (Saint-Gobain Squad) - Bytom - (opłata -)

18. Marcin Ignacyk - Kraków - (opłata +)

19. Krzysiek Pyta (ciecierzyca wełnowiec) -  Bytom - (opłata -)

20. Sylwia Klepczyńska - Kraków - (opłata -)

21. Krzysztof Łazowski - Warszawa - (opłata -)

22. Karolina Karpińska (Nowa Huta Team) - Kraków - (opłata +)

23. Arkadiusz Laskowski - Wojkowice - (opłata -)

24. Tomasz Domin - Kraków - (opłata -)

25. Izabela Osyszko - Kobyle - (opłata -)

26. Adrian Król (BnO Tworóg) Tworóg (opłata -) 

27. Karina Kiełtyka (MT) - Mikołów - (opłata -)

28. Roman Cedrych (MT) - Mikołów - (opłata -)

29. Jerzy Sokulski - Kraków - (opłata +)

30. Krzysztof Mański (EventyrTeam) - Żory - (opłata -)

31. Andrzej Osyszko - Kobyle - (opłata  -)

32. Borys Bińkowski (Żywioł) - Oborniki Sląskie - (opłata -)

33. Sławomir Adamczuk (MKS Wyzwolenie) - Kraków - (opłata -)

34. Dariusz Czechowicz - Kraków - (opłata -)

35  Andrzej Bielski - Warszawa - (opłata -)

36. wieś tańczy i biega - Grzegorz Gajek - Czółna - (opłata -)

37. wieś tańczy i biega - Magdalena Gajek - Czółna - (opłata -)

38. Hubert-ur - Hubert Lipczynski - Kraków - (opłata -)

39. Wojciech Wybraniec - Bytom - (opłata -)

40. Marek Porębski (Dziewiąty) - Targowisko (opłata -)

41.

42.

43.

44.

45.

 

 

 

TP 20 

1. F-TEAMF-TEAM - Łukasz Knaś - Piekary Ślaskie - (opłata -)

2. MaRy - Siedlecka Marta, Siedlecki Ryszard, Siedlecki Artur - Pogwizdów - (opłata +)

3. Paweł Gamrat, Wiesław Serafin - Sosnowiec/Katowice - (opłata -)

4. Marta Gamrat, Magdalena Grzyb - Sosnowiec - (opłata -)

5. Lasy Państwowe Nadl. Koniecpol - Marcin Brych - Koniecpol - (opłata +)

6. Jarek Rak - Gliwice - (opłata -)

7. Mateusz Wiktorowicz - Krzeszowice - (opłata +)

8. Technikum nr 8 Katowice - Miłosz Brych - Koniecpol - (opłata +)

9. ojtamojtam - Dawid Mroczek, Kasia Mroczek - Siemianowice Śląskie - (opłata -)

10. Mateusz Frydrych, Emilia Dylkowska - Sławków/Zawiercie - (opłata +)

11. RELIM - GUTO AM/AM/AM - Agnieszka Mikler, Aleksander Mikler, Arkadiusz Mikler - Kraków - (opłata -)

12. Agnieszka Cyniewska, Mikhail Vasilev - Kraków - (opłata +)

13. Anita Sekuła - Kraków - (opłata +)

14. Andrzej Wróbel - Łazy - (opłata -)

15. Paweł Jary - Świętochłowice - (opłata -)

16. Króliki - Magdalena Królikowska, Anna Królikowska - Modlniczka - (opłata +)

17. Multirunners - Tomasz Płecha - Kraków - (opłata +)

18. Multirunners - Sławomir Bydoń - Kraków - (opłata +)

19. Multirunners - Rafał Hacia - Kraków - (opłata +) 

20.  Groszki - Michał Juszczyk, Ewa Zarenba - Katowice - (opłata -)

21. Haha - Tomasz Kania - Kraków - (opłata -)

22. Anna Wardzińska - Kraków - (opłata -)

23. Piotr Konopek - Kraków - (opłata -)

24. Zosia i Jurek ze wsparciem - Zuzanna Sękowska, Maria Martowicz, Zofia Sękowska, Jerzy Sękowski - (opłata -) 

25. Forhinesy - Michał Mączka, Szymon Mączka, Grażyna Reguła-Mączka - Siemianowice Śląskie - (opłata -) 

26. Chmurka - Dominik Talaga, Gabrysia Talaga - Kokotów (opłata -)

27.  Tetiana Polishchuk - Kraków - (opłata -) 

28. Adamczuk team - Sylwia Adamczuk, Amelia Adamczuk - Szarów - (opłaty -)

29.

30.

 

JoomSpirit