TRASA RODZINA

Miejsce

Nr

Nazwa Zespołu

Skład

Zaliczone PK

Czas

1

33

Klub 22

Reczkin Rafał

Kochel Agnieszka

Reczkin Norbert

12/12

4:27

2

35

Pożegnanie z gipsem

Kosmala Paweł

Kosmala Jan

12/12

4:35

2

36

Staś Team

Kosmala Katarzyna

Kosmala Stanisław

12/12

4:35

4

31

-

Gamrat Paweł

Gamrat Mateusz

Kapusta Adam

11/12

5:33

5

37

Corleone

Piłka Jakub

Piłka Mikołaj

11/12

5:52

6

30

Cziczułała

Gamrat Marta

Królica Dorota

Kołodziej Sara

Kołodziej Klaudia

9/12

5:16

 

TRASA SPORT

Miejsce

Nr

Nazwa Zespołu

Skład

Etap

Ziemia

Etap

Powietrze

Etap

Ogień

Etap

Woda

Razem

Czas

PK

Czas

PK

Czas

PK

Czas

PK

Czas

PK

1

2

Kafelkowanie.pl

Popiel-Kruk Aleksandra

Dziewor Arkadiusz

4:59

9/9

3:37

9/9

2:33

10/10

2:53

9/9

14:02

37/37

2

1

Carpe Diem

Węgrzynowski Marcin

Jędrzejowski Tomasz

4:21

9/9

4:16

9/9

3:46

10/10

2:53

9/9

15:16

37/37

3

5

Compass/Yeti

Kessler Daniel

Niessner Piotr

4:45

9/9

0:45

1/9

-

-

-

-

-

10/37

 

TRASA PRZYGODA

                                                                                                                

Miejsce

Nr

Nazwa Zespołu

Skład

Etap

Ziemia

Etap

Powietrze

Etap

Ogień

Etap

Woda

Razem

Czas

PK

Czas

PK

Czas

PK

Czas

PK

Czas

PK

1

63

GDSZ

Kaźmierczak Mateusz

Mański Krzysztof

3:48

8/8

4:02

7/7

1:36

8/8

2:09

7/7

11:35

30/30

2

55

BJN

Grzegorz Starosta

Zagała Roman

3:30

8/8

4:08

7/7

1:51

8/8

2:09

7/7

11:38

30/30

3

69

Desperados

Mrozek Rafał

Mizera Dariusz

4:46

8/8

4:59

7/7

2:32

8/8

2:49

7/7

15:06

30/30

4

61

Żywioł

Dziedzic Dominik

Kudła Aleksandra

4:43

8/8

5:14

7/7

2:31

8/8

4:47

7/7

17:15

30/30

5

58

Zmiana Wzoru

Błaszczyk Tomasz

Woźniak Tomasz

4:57

8/8

5:48

7/7

3:11

8/8

2:29

7/7

16:25

30/30

6

66

Garbate Króliki

Florczyk Joanna

Kulesza Radosław

5:52

8/8

6:48

7/7

3:27

8/8

3:54

7/7

19:01

30/30

7

65

A&R TEAM

Okrzesik Artur

Okrzesik Ryszard

5:38

8/8

7:15

7/7

3:02

8/8

3:54

7/7

19:49

30/30

8

60

Dziabnięci

Janerka-Moroń Marzka

Moroń Artur

4:57

8/8

4:41

7/7

1:56

8/8

2:09

7/7

13:43

22/30

9

67

Wola Walki

Kowalińska Wiktoria

Marszałek Dominik

5:46

7/8

6:00

7/7

3:59

8/8

4:03

7/7

19:48

22/30

10

62

Real Madryt

 

Wołek Daniel

Wołek Konrad

5:00

6/8

5:43

6/7

3:01

8/8

R

-

14:15

20/30

11

64

INOTYLE.OJ

Dziewanowska Marzena

Dziewanowski Zbigniew

5:26

5/8

7:28

7/7

3:32

3/8

R

-

16:26

15/30

12

50

MORS Bonarka

Fortuna Marcin

Puchała Rafał

5:19

6/8

-

-

3:35

8/8

4:42

5/7

13:36

19/30

13

50,1

esperal

Morawiec Tomasz

Prychała Grzegorz

5:46

5/8

R

-

-

-

-

-

-

-

14

53

Wyzwoleni

Kraska Marta

Środa Krystian

R

-

-

-

-

-

       
JoomSpirit