Trasa Extrim czwórki

 

 

Nr start

nazwisko i imię

Nazwa

PK

start

meta

Czas

ZS 1

ZS 2

ZS 3

ZS 4

Razem

1

3

Franciszek Galla, Krzysztof Muszyński, Agata Błotnicka, Jacek Galla

Rajd Konwalii TEAM FT. Agatka

28

14-06-07 0:15

14-06-07 22:33

22:18

00:00

00:00

00:00

00:00

22:18

2

2

Krzysztof Mański, Marta Olejniczak, Sebastian Mański, Mateusz Kaźmierczak

Eventyr

28

14-06-07 0:15

14-06-08 1:37

25:22

00:00

00:00

00:00

00:00

25:22

 

4

Zuzanna Madaj, Piotr Dopierała, Łukasz Grabowski, Konrad Rochowski

HADES MADAJ TEAM+ŁUKASZ

0

14-06-07 0:15

14-06-07 22:33

22:18

00:00

00:00

00:00

00:00

22:18

 

Trasa Extrim dwójki

 

 

Nr start

nazwisko i imię EXTRIM 2

Nazwa

PK

start

meta

Czas Łącznie

ZS 1

ZS 2

ZS 3

ZS 4

Razem

1

12

Urszula Zimny, Grzegorz Korpula

Benvolgut

19

14-06-07 0:15

14-06-08 0:54

24:39

00:00

00:00

00:00

00:00

24:39:00

2

11

Krzysztof Maryański, Justyna Podgórska

KS Lipki Zakosy/AZS AWF Silesia Racing

12

14-06-07 0:15

14-06-07 17:59

17:44

00:00

02:00

01:00

00:00

20:44:00

3

13

Rafał Tomczyk, Katarzyna Superat

Sii Adventure Team

8

14-06-07 0:15

14-06-07 19:55

19:40

00:00

02:00

01:00

00:00

22:40:00

 -

15

Kasia Gądek, Andrzej Brandt

Nonstop Adventure

0

14-06-07 0:15

14-06-07 0:15

0:00

00:00

00:00

00:00

00:00

0:00:00

 

Open MM

 

 

Nr start

Nazwisko i imię

Nazwa zespołu

PK

start

meta

czas

ZS 3

ZS 4

ZS 5

Razem

1

50

Radoslaw Defeciński, Piotr Jaśkiewicz

Lunatycy

14

14-06-07 10:00

14-06-07 16:19

6:19

00:00

00:00

00:00

6:19:00

2

44

Maciej Pońć, Piotr Pilak

team 360

14

14-06-07 10:00

14-06-07 17:17

7:17

00:00

00:00

00:00

7:17:00

3

52

Mariusz Opioła, Bartłomiej Karabin

Rzut Merkatora

14

14-06-07 10:00

14-06-07 17:29

7:29

00:00

00:00

00:00

7:29:00

4

54

Artur Gruszczyński, Adam Ślązak

SCS OSOZ

14

14-06-07 10:00

14-06-07 17:33

7:33

00:00

00:00

00:00

7:33:00

5

40

Michał Kłodowski, Andrzej Wieczorek

QI0CK0W4 SKŁ4D4NK4

14

14-06-07 10:00

14-06-07 18:59

8:59

00:00

00:00

00:00

8:59:00

6

45

Zbigniew Bernat, Tomasz Motała

Jesteś poza trasą

14

14-06-07 10:00

14-06-07 19:15

9:15

00:00

00:00

00:00

9:15:00

7

41

Robert Hulewicz, Tomasz Pachecki

RH Plus

14

14-06-07 10:00

14-06-07 18:58

8:58

00:00

01:00

00:00

9:58:00

8

53

Zbigniew Wilk, Piotr Duśko

Formacja Śląsk

14

14-06-07 10:00

14-06-07 19:29

9:29

00:30

00:00

00:00

9:59:00

9

46

Andrzej Grabowicz, Jarosław Stawiarz

COMPASS-MARETO

14

14-06-07 10:00

14-06-07 18:38

8:38

00:30

01:00

00:00

10:08:00

10

55

Jakub Niebrzydki, Łukasz Bogacki

Mosty

14

14-06-07 10:00

14-06-07 21:17

11:17

00:00

00:00

00:00

11:17:00

11

47

Eryk Stępień, Kamil Piekoszewski

Chędogi

14

14-06-07 10:00

14-06-07 21:32

11:32

00:00

00:00

00:00

11:32:00

12

42

Marek Badoń, Marcin Barut

Żółtodzioby

14

14-06-07 10:00

14-06-07 21:59

11:59

00:00

00:00

00:00

11:59:00

13

49

Ireneusz Słonina, Bartosz Świder

Krogulce

13

14-06-07 10:00

14-06-07 19:33

9:33

00:00

00:00

00:00

9:33:00

14

48

Jakub Waszczuk, Michał Kacperowski

PORR

13

14-06-07 10:00

14-06-07 21:17

11:17

00:00

00:00

00:00

11:17:00

15

43

Jakub Drabikowski, Marek Zdanowski

S-Klonowa-ni

13

14-06-07 10:00

14-06-07 23:17

13:17

00:00

00:00

00:00

13:17:00

 

Open Mix

 

 

Nr start

Nazwisko i imię

Nazwa zespołu

PK

start

meta

Czas

ZS 3

ZS 4

ZS 5

Razem

1

63

Aleksandra Kudła, Dominik Dziedzic

Żywioł

14

14-06-07 10:00

14-06-07 20:11

10:11

00:00

00:00

00:00

10:11:00

2

62

Piotr Gocyła Monika Zielińska

eSKY Rally Team

13

14-06-07 10:00

14-06-07 20:47

10:47

00:00

00:00

00:00

10:47:00

3

60

Wojciech Pułka, Karolina Grabowska

Arh -

12

14-06-07 10:00

14-06-07 21:42

11:42

00:00

00:00

00:00

11:42:00

4

61

Wiktoria Piekarska, Mariusz Nawrocki

Najlepsi z najlepszych

6

14-06-07 10:00

14-06-07 20:01

10:01

00:00

01:00

00:00

11:01:00

 

TR 100

 

 

nr start

nazwisko i imię

Nazwa Zespołu

PK

start

meta

suma czasu

1

33

Mateusz Talanda

Prawdziwa Stal

10

14-06-07 10:00

14-06-07 16:09

6:09

2

34

Krzysiek Pyta

Masa

10

14-06-07 10:00

14-06-07 17:10

7:10

3

31

Robert Lipiński

 

10

14-06-07 10:00

14-06-07 19:25

9:25

3

32

Paweł Prokop

 

10

14-06-07 10:00

14-06-07 19:25

9:25

 

TP 50

 

 

nr start

nazwisko i imię

Nazwa Zespołu

PK 11

start

meta

suma czasu

1

27

Marek Lachera

 

11

14-06-07 10:00

14-06-07 18:25

8:25

2

22

Wojciech Wybraniec

 

11

14-06-07 10:00

14-06-07 20:06

10:06

2

23

Tomasz Rogóż

 

11

14-06-07 10:00

14-06-07 20:06

10:06

4

21

Jacek Litewka

Gucio i społka

10

14-06-07 10:00

14-06-07 17:10

7:10

5

24

Ryszard Okrzesik

 

10

14-06-07 10:00

14-06-07 21:09

11:09

5

25

Artur Okrzesik

 

10

14-06-07 10:00

14-06-07 21:09

11:09

7

28

Janusz Słupek

 

8

14-06-07 10:00

14-06-07 18:47

8:47

8

29

Krzysztof Napieralski

 

6

14-06-07 10:00

14-06-07 16:11

6:11

 

Trasa Relax

 

Miejsce

Nr start

Imię i nazwisko

Nazwa zespołu

start

meta

Czas

PK 5 Paweł 15 min

PK 8 Osiedle 15 min

PK 13 Biedronka 15 min

Razem

1

112

Marcin Ignacyk

 

14-06-07 10:00

14-06-07 11:33

1:33

00:10

00:00

00:00

01:43

2

108

Kamila Borzucka, Anna Jurosz Ryś

Chlorki

14-06-07 10:00

14-06-07 11:56

1:56

00:10

00:00

00:00

02:06

3

100

Marta Gamrat

 

14-06-07 10:00

14-06-07 12:20

2:20

00:05

00:00

00:00

02:25

4

105

Jolanta Kozłowska, Olga KozłowskaMaria Kozlowska, Wiktoria Kozłowska

Zrelaksowane

14-06-07 10:00

14-06-07 12:32

2:32

00:05

00:00

00:00

02:37

4

110

Magdalena Topór, Marek Topór, Monika Topór

 

14-06-07 10:00

14-06-07 12:32

2:32

00:05

00:00

00:00

02:37

6

101

Janusz Sowa, Kaja Sowa, Joanna Haliniak Sowa

Klimakom

14-06-07 10:00

14-06-07 12:31

2:31

00:05

00:03

00:00

02:39

7

102

Szymon Litwa, Alicja Litwa, Małgorzata Litwa, Dorota litwa

O'błędni

14-06-07 10:00

14-06-07 12:44

2:44

00:05

00:00

00:00

02:49

8

109

Rafa Bator, Agniesyka Bator, Magdalena Bator, Anna Bator

Daleko Jeszcze?

14-06-07 10:00

14-06-07 13:00

3:00

00:05

00:00

00:00

03:05

9

106

Magdalena Stępień, Anna Chanowska

WiewiOrka

14-06-07 10:00

14-06-07 12:58

2:58

00:05

00:00

00:04

03:07

10

111

Mikołaj Piłka, Mateusz Żołnierczyk, Kuba Miszczyński

Drużyna Lola

14-06-07 10:00

14-06-07 13:26

3:26

00:10

00:00

00:00

03:36

11

103

Tadeusz Litwa, Izabela Litwa, Bartosz Litwa, Karolina Litwa

Litwa Team

14-06-07 10:00

14-06-07 13:33

3:33

00:05

00:00

00:00

03:38

12

107

Robert Bogacki, Wiktoria Bogacka

Wesoła Ekipa

14-06-07 10:00

14-06-07 13:56

3:56

00:05

00:00

00:00

04:01

13

113

Agnieszka Swatek Maciej Swatek

Dredy

14-06-07 10:00

14-06-07 14:06

4:06

00:05

00:00

00:00

04:11

14

114

Barbara Gregorczyk, Janusz Gregorczyk

Szoguny

14-06-07 10:00

14-06-07 14:06

4:06

00:05

00:00

00:00

04:11

 

104

Artur Kucharski

Bękarty Proboszcza

14-06-07 10:00

14-06-07 10:00

0:00

00:00

00:00

00:00

R

 

JoomSpirit