Wyniki 2015 - lato

 

 Trasa Extrim

 

 

nazwisko i imię    EXTRIM                                     

Nazwa

Razem

Czas Łącznie

Kara czasowa

Razem

1

Maciej Dubaj, Maciej Mierzwa

AR Team

26

11:46

00:00

11:46:00

2

Szymon Piotrowski, Maciej Marcjanek

AR Team

26

11:49

00:15

12:04:00

3/1 MIX

Justyna Frączek, Rafał Bogacki

AR Team Centuś

26

13:23

00:00

13:23:00

4

Paweł Słomka, Tomasz Bergier

Zgórmysyny

26

14:15

00:00

14:15:00

5/2 MIX

Bartłomiej Karabin, Magdalena Stępień

Polowanie na wiewiórkę

26

19:36

00:00

19:36:00

6/1 KK

Katarzyna Kinowska, Anna Kluczek-Kollar

Kankan

23

22:39

00:00

22:39:00

7/3 MIX

Grzegorz Korpula, Urszula Zimny

Benvolgut

21

17:48

00:00

17:48:00

NKL

Magdalena Stachura, Maciej Widera

Wodzionka

 

 

 

Brak karty

NKL

Piotr Brzoska, Iwona Cwik

Amba Adventure Team

 

 

 

Brak karty

 


 

Trasa Open MM

 

 

nazwisko i imię      OPEN MM                                    

Nazwa

Razem

Czas Łącznie

Kara czasowa

Razem

1

Radosław Defeciński,   Piotr Jaśkiewicz

Lunatycy

22

9:06

00:00

9:06:00

2

Tomasz Rojek,      Michał Towalik

Rekonwalescenci

22

9:29

00:00

9:29:00

3

Sochor Tomas,        Vebr Radek

Havrani

22

9:41

00:00

9:41:00

4

Andrzej Grabowicz,  Piotr Niessner

CompassMareto

22

10:09

00:00

10:09:00

5

Mateusz Trzop, Krzysztof Rajda

TimTirimTim

22

11:03

00:00

11:03:00

6

Bartosz Świder,     Iros Słonina

Krogulce

22

11:29

00:00

11:29:00

7

Łukasz Drewniak, Kamil Lorenc

Pch Alpiniści

22

11:53

00:00

11:53:00

8

Marek Peszt, Benedykt Walerowski

Szwagry w natarciu

22

11:51

00:15

12:06:00

9

Robert Hulewicz, Tomasz Pachecki

RH Plus

22

12:19

00:00

12:19:00

10

Robert Fojt,   Grzegorz Galicki

Silesia Runners Club

22

12:32

00:00

12:32:00

11

Maciej Szarski, Grzegorz Dawidko

Pogromcy

22

14:40

00:00

14:40:00

12

Patryk Warski, Jakub Kałuski

Belgijskie Szynszyle

20

13:30

00:00

13:30:00

13

Marek Badoń, Jakub Słowiaczek

Żółtodzioby

20

15:02

00:00

15:02:00

14

Przemysław Malicki, Marek Zdanowski

Geronimo

19

14:40

00:00

14:40:00

 

Trasa Open Mix

 

 

nazwisko i imię   OPEN Mix                                   

Nazwa

Razem

Czas Łącznie

Kara czasowa

Razem

1

Marcin Olewiński, Aleksandra Szczugiel

Szciółki Sum

22

11:30

00:00

11:30:00

2

Grzegorz Czarny,       Basia Czarny

Szkoła Fechtunku

22

11:33

00:00

11:33:00

3

Jakobi Zdenek, Proboszowa Zuzana

Havrani

22

13:29

00:00

13:29:00

4

Aleksandra Kudła,   Dominik Dziedzic

Żywioł

22

13:56

00:00

13:56:00

5

Jakub, Poniecki,           Ewa Sypiańska

Nie przebiegniemy tyle

22

14:40

00:00

14:40:00

6

Jacek Litewka, Patrycja Francuz

Drużyna Gabrysi

20

13:07

00:00

13:07:00

7

Darek Turek, Krystyna Lenczak

Represja Pończoch

19

13:16

00:00

13:16:00

8

Kamil Kozłowski, Anna Lesniak

Tamtaramtamtam

19

14:05

00:00

14:05:00

9

Jolanta Grzybowska, Ewa Kardasińska

Pinki&Pinki

18

14:22

00:00

14:22:00

10

Wojciech Pułka, Karolina Grabowska-Pułka

Coco JUMBO i do przodu

18

14:37

00:00

14:37:00

11

Ula Kałuża, Staś Kałuża

Ula i Stś

15

13:58

00:00

13:58:00

11

Wiktoria Piekarska, Klaudia Nocoń

Szalone Prawniczki

15

13:58

00:00

13:58:00

 

Łukasz Bogacki, Dorota Szcześniak

WiggleWiggle Wiggle!

 

 

 

Brak karty

 

Trasa TP50

 

 

nazwisko i imię TP 50                                   

Nazwa

Razem

Czas Łącznie

Brak karty

Razem

1

Bartłomiej Wower

CSC Adventure Academy

21

7:23

00:00

7:23:00

2

Jacek Biś

 

21

7:29

00:00

7:29:00

2

Rafał Cierpiał

 

21

7:29

00:00

7:29:00

4

Paweł Gorczyca

 

21

8:30

00:00

8:30:00

5/1 K

Paulina Wilk

Biegnący z wilkami

21

9:47

00:00

9:47:00

5

Marcin Smoliński

Biegnący z wilkami

21

9:47

00:00

9:47:00

5

Kamil Klich

 

21

9:47

00:00

9:47:00

8

Konrad Karpiński

 

21

9:49

00:00

9:49:00

9

Daniel Mizgała

 

21

10:22

00:00

10:22:00

10

Tomasz Domin

 

21

10:49

00:00

10:49:00

10

Paweł Perykasza

 

21

10:49

00:00

10:49:00

12

Kamil Bobyla

 

21

11:04

00:00

11:04:00

12

Artur Nowak

 

21

11:04

00:00

11:04:00

14

Tomasz Bochenek

Żółwie mi pouciekały

21

11:21

00:00

11:21:00

15

Sergiusz Białucha

 

21

11:38

00:00

11:38:00

15

Robert Lipiński

 

21

11:38

00:00

11:38:00

17

Paweł Jary

70+

21

11:47

00:00

11:47:00

18/2 K

Małgorzata Waleczek

ANI

21

11:57

00:00

11:57:00

18

Tomasz Waleczek

ANI

21

11:57

00:00

11:57:00

20

Dariusz Czechowicz

OTUDiM

20

12:00

00:00

12:00:00

21

Tomasz Rogóż

OTUDiM 

18

10:29

00:00

10:29:00

22

Paweł Sieradzy

 OTUDiM

12

6:42

00:00

6:42:00

 NKL

Sławomir Filipek

 OTUDiM

 

 

 

Brak karty

 NKL

Sebastian Hulin

 OTUDiM

 

 

 

Brak karty

 NKL

Konrad Kantor

 OTUDiM

 

 

 

Brak karty

 NKL

Michał Głuszyński

 OTUDiM

 

 

 

Brak karty

 NKL

Kacper Kukla

 OTUDiM

 

 

 

Brak karty

 NKL

Partyk Wojciechowski

OTUDiM

 

 

 

Brak karty

 NKL

Kamil Dereczewski

 OTUDiM

 

 

 

Brak karty

 NKL

Sławoj Grejner

 OTUDiM

 

 

 

Brak karty

 NKL

Dominika Szymczak

 OTUDiM

 

 

 

Brak karty

 NKL

Michał Kubik

 OTUDiM

 

 

 

Brak karty

 

Trasa AR Solo

 

 

nazwisko i imię AR Solo                                    

Nazwa

Razem

Czas Łącznie

Kara czasowa

Razem

1

Zbyszek Mossoczy

bikeBoard

19

6:49

00:00

6:49:00

2

Maciej Pońć

Team 360

19

7:09

00:00

7:09:00

3

Ireneusz Waluga

Team 360

19

7:21

00:00

7:21:00

4

Irek Towarek

Marina Gliwice

19

8:05

00:00

8:05:00

5

Władysław Warchulec

 

19

8:40

00:00

8:40:00

6

Wojciech Wybraniec

 

19

10:21

00:00

10:21:00

7

Krzysiek Pyta

 

16

10:07

00:30

10:37:00

8

Marcin Franke

SAS

15

8:36

00:00

8:36:00

 

 Trasa TP25

 

 

nazwisko i imię   tp 25                                   

Nazwa

Razem

Czas Łącznie

Kara czasowa

Razem

1

Bartosz Gajkowski

 

15

3:13

00:00

3:13:00

2

Piotr Pilak

 

15

5:14

00:00

5:14:00

3

Andrzej Osyszko

 

15

5:16

00:00

5:16:00

4

Przemysław Żebrok

Lutnia Zamarski 

15

5:23

00:00

5:23:00

5

Klimsza Katarzyna

Odjechane 

15

6:22

00:00

6:22:00

5

Joanna Marek

Odjechane 

15

6:22

00:00

6:22:00

7

Wojciech Pasiecznik, Adrianna Chmielowska

 

15

6:36

00:00

6:36:00

8

Łukasz Knaś,           Ewelina Knaś

 

15

7:02

00:00

7:02:00

9

Paweł Szpak,              Beata Bąk

 Motyla Noga

15

7:28

00:00

7:28:00

10

Marek Radowiecki

Szalone pingwiny 

12

7:50

00:00

7:50:00

10

Cezary Flacht

Szalone pingwiny

12

7:50

00:00

7:50:00

12

Rafał, Agnieszka, Magdalena, Anna Bator

 Daleko jeszcze?

12

7:53

00:00

7:53:00

13

Marta Kolodziej Gamrat

 

12

8:16

00:00

8:16:00

13

Magdalena Grzyb

 

12

8:16

00:00

8:16:00

13

Paweł Gamrat

 

12

8:16

00:00

8:16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JoomSpirit