Wyniki 2016 - lato

AR Solo

Miej.

nazwisko i imię AR Solo                                    

Nazwa

PK

Czas Łącznie

ZS 1

ZS 2

Kara czas.

Razem

1

Zbyszek Mossoczy

bikeBoard

34

9:18

00:00

00:00

00:00

9:18:00

2

Maciej Mierzwa

 

34

9:25

00:00

00:00

00:00

9:25:00

3

Paweł Gorczyca

 

34

9:31

00:00

00:00

00:00

9:31:00

4

Wojciech Wybraniec

 

34

11:09

00:00

01:30

01:30

12:39:00

5

Marcin Kowalczyk

 

34

11:15

01:30

01:30

03:00

14:15:00

6

Robert Mucha

 

34

14:35

00:00

01:30

01:30

16:05:00

7

Filip Kwietniewski

 

21

15:20

00:00

00:00

00:00

15:20:00

 

TP 15

Miej.

nazwisko i imię TP 15                                 

Nazwa

Razem

Czas Łącznie

1

Kamila Lachera

W pogoni za duchem

16

3:57

2

Agnieszka Makowska

W pogoni za duchem

16

3:57

3

Magdalna Tetlak, Pawł Tetlak

Krejzole

16

4:25

NKL

Ewelina Urbańska, Anna Jędrzejczak, Ewa Kończalska

Niezorientowane

16

6:19

NKL

Wojciech Sorbian, Katarzyna Ciepiela

KCWS

16

6:19

NKL

Iwona Słaboń, Katarzyna Krzywoń, Aleksandra Klyta, Patrycja Szczechowicz, Wiktoria Zakrzewska, Martyna Grabara, Maciej Fiebelkorn

 

9

6:07

 

Rodzina

     

1

Abu Szjna, Maciuś, Gabi Buzek

Nożny Orjent Lidera

16

5:47

2

Radosław Paszko, Wiktor Pilis

Radek i Wiktor

16

5:51

3

Wojciech Pasiecznik, Ada Chmielowska

Bad Medicine

15

5:53

4

Grzegorz, Ignacy,Ryszard Suchecki

 

13

5:41

NKL

Gabrysia, Dominik Talaga, Dariusz, Mateusz Pieprzyca

Promyczki

16

6:27

NKL

Marcin Jackowski, Marcin Jerzy Jackowski

Promyczki

15

6:11

NKL

Aneta, Katarzyna Talaga, Kinga, Wiktoria Pieprzyca

O matko i córko

8

6:24

 

TP 50

Miej.

nazwisko i imię TP 50                                   

Nazwa

Razem

Czas Łącznie

1

Konrad Karpiński

 

11

6:38

2/1

Izabela Osyszko

 

11

7:57

2

Andrzej Osyszko

 

11

7:57

4

Jacek Wąsik

cbfs

11

9:16

5

Mateusz Kostrzewski

 

11

10:25

6

Sergiusz Białucha

Saint Gobain-Squad

11

10:58

7/2

Joanna Patyk

 

11

10:58

7/2

Ela Huzior

 

11

10:58

9

Łukasz Bluza

 

10

6:49

10

Tomasz Waszkiewicz

 

9

8:54

11

Marek Lachera

 

9

8:54

12/4

Natalia Kłeczek

 

9

11:30

13

Jacek Biś

 

8

10:05

14

Adam Kuśmierski

 

8

10:05

 

Open MM

Miej.

nazwisko i imię

Nazwa

Razem

Czas Łącznie

ZS 1

ZS 2

stop czas

Razem

1

Artur Moroń,

Arkadiusz Dziewor

DD

31

9:18

00:00

00:00

00:00

9:18:00

2

Konrad Ciuraszkiewicz, Jerzy Lekki

Tetrahedron/UltrAspire

31

9:30

00:00

00:00

00:00

9:30:00

3

Wojciech Stolarczyk, Krzysztof Mroszczak

ICEBUG TEAM

31

10:07

00:00

00:00

00:00

10:07:00

4

Grzegorz Gajek, Mariusz Maryniak

świeży krok

31

10:54

00:00

00:00

00:00

10:54:00

5

Paweł Perykasza, Grzegorz Góral

Góralska Kaszanka na Ostro ;)

31

10:59

00:00

00:00

00:00

10:59:00

5

Mariusz Kardacz, Tomasz Bar

Xraw

31

10:59

00:00

00:00

00:00

10:59:00

5

Kuba Kałuski,

Marek Bar

BarKał

31

10:59

00:00

00:00

00:00

10:59:00

8

Piotr Banach,

Kuba Staszczyk

PiK

31

11:58

00:00

00:00

00:55

11:03:00

9

Piotr Niessner, Zbigniew Rajtar

KS Kandahar/ Rontil

31

11:29

00:00

00:00

00:00

11:29:00

10

Piotr Duśko,

Krzysztof Sztuma

Formacja Śląsk

31

11:42

00:00

00:00

00:00

11:42:00

11

Tomasz Domin,

Paweł Wolak

Kiełbaski z nyski na słodko

31

10:26

00:00

03:00

00:00

13:26:00

12

Jacek Litewka,

Jan Litewka

J2

30

12:37

00:00

03:00

00:41

14:56:00

NKL

Paweł Jary,

Jacek Wrzeciono

Equipos Nucleares

30

12:45

00:00

00:00

00:37

12:08:00

NKL

Dariusz Wilczyński, Paweł Jachym

Bez napinki

31

12:10

00:00

00:00

00:00

12:10:00

NKL

Mateusz Haber,

Romek Szuba

Ja i Kapusta Gramy Razem z Wami

30

12:37

00:00

00:00

00:00

Zgubiona karta, ale odnaleziona, dobrze szło

NKL

Przemysław Beśka, Bartłomiej Dziadek

Beer Grills

12

12:35

00:00

00:00

00:00

Rezygnacja

 

Open MIX

Miej.

nazwisko i imię     

Nazwa

Razem

Czas Łącznie

ZS 1

ZS 2

stop czas

Razem

1

Bartłomiej Wower, Agata Pietrala

CSC Adventure Academy

31

10:12

00:00

00:00

00:00

10:12:00

2

Łukasz Drewniak, Joanna Jachym

CoGościeCisną Team

31

10:52

00:00

00:00

00:00

10:52:00

3

Krzysztof Dudek, Katarzyna Galicka

KW Kraków

31

11:38

00:00

00:00

00:38

11:00:00

4

Dariusz Bogumił, Zuzanna Szymańska

Team 360

31

10:37

00:00

03:00

00:00

13:37:00

5

Maciej Widera, Magdalena Stachura

Wodzionka

31

11:59

00:00

03:00

00:00

14:59:00

6

Mateusz Gruntowski, Kamila Krzemińska

Body 4U Team

24

12:00

00:00

03:00

00:00

15:00:00

NKL

Krysia Lenczak,

Darek Turek

Represja Pończoch

27

13:38

00:00

00:00

00:00

13:38:00

NKL

Mateusz Ławnik,

Alicja Marzec

Perły Zachodu

31

13:54

00:00

01:00

00:46

14:08:00

NKL

Marek Badoń,

Sandra Badoń

Żółtodzioby

23

12:25

00:00

03:00

00:00

15:25:00

NKL

Wojciech Pułka, Karolina Grabowska-Pułka

Pułki Dwie

22

12:24

03:00

03:00

00:00

18:24:00

NKL

Aleksandra Matejska, Katarzyna Kucińska

Biało-Czarny Dream Team

22

13:43

03:00

03:00

00:00

19:43:00

NKL

Mateusz Dwojak,

Marta Drażniuk

MD2

20

13:42

00:00

01:00

00:00

14:42:00

NKL

Kazimierz Znojek, Joanna Świda

Roso(S)maczki

16

12:01

03:00

03:00

00:00

18:01:00

NKL

Ewa Szulik,

Joanna Miecjowicz

A&E - team

16

12:01

03:00

03:00

00:00

18:01:00

 

Extrim MM

Miej.

nazwisko i imię      EXTRIM MM                                   

Nazwa

Razem

Czas Łącznie

ZS 1

ZS 2

stop czas

Razem

1

Franciszek Galla, Stanisław Ritter

AR Poznań      on-sight &rajdkonwalii.pl

43

17:20

00:00

00:00

00:00

17:20:00

2

Bartłomiej Grabowski, Tomasz Grabowski

Stryki-Byki Adventure Team

43

19:10

00:00

00:00

00:00

19:10:00

3

Bartłomiej Karabin, Mariusz Opioła

Rzut Merkatora

43

21:14

00:00

00:00

00:00

21:14:00

4

Tomasz Piłat, Kajetan Rystał

ColcaPeru/Piłat

40

20:24

01:30

00:00

00:00

21:54:00

NKL

Radosław Defeciński, Piotr Jaśkiewicz

LUNATYCY

29

0:00

00:00

00:00

00:00

Rezygnacja

 

Extrim MIX

Miej.

nazwisko i imię      EXTRIM MIX                                  

Nazwa

Razem

Czas Łącznie

ZS 1

ZS 2

stop czas

Razem

1

Krzysztof Mański, Marta Kurek

Eventyr Team/On-Sight

43

15:35

00:00

00:00

00:00

15:35:00

2

Agata Błotnicka, Jacek Galla

AR Poznań/On-Sight

43

16:28

00:00

00:00

00:00

16:28:00

3

Agnieszka Staniewska,

 Krzysztof Muszyński

AR Poznań/On-Sight

43

16:48

00:00

00:00

00:00

16:48:00

4

Justyna Podgórska, Sebastian Mański

Eventyr Team

43

20:43

00:00

00:00

00:00

20:43:00

5

Tomasz Radczuk, Anna Wajzer

Silesia Adventure Sport

37

22:32

00:00

00:00

00:00

21:37:00

6

Paweł Ludwikowski, Karolina Ludwikowska

Bike'owa Kraina

26

17:23

01:30

00:00

00:00

18:53:00

NKL

Justyna Frączek, Rafał Bogacki

 AR Team/ZMT

0

0:00

00:00

00:00

00:00

Rezygnacja

 

 

JoomSpirit