Wyniki 2016 - zima

    Extreme

Miejsce

nazwisko i imię EXTRIM                            Rajd Czterech Żywiołów 2016

Nazwa Zespołu

suma pkt 26pkt

suma czasu

 
 

1

Artur Kurek, Ireneusz Waluga

AR TEAM Polska

26

12:45

 

2

Marzka Janerka Moroń, Artur Moroń

Dziabnięci

22

11:43

 

 

    AR Solo

Miejsce

nazwisko i imię AR SOLO                             Rajd Czterech Żywiołów 2016

Nazwa Zespołu

suma pkt 20pkt

suma czasu

Kara czasowa

Razem czas

 
 

1

Mateusz Talanda

Prawdziwa Stal

20

9:48

0:00

9:48

 

2

Maciej Ponc

 

20

10:38

0:00

10:38

 

2

Artur Gruszczyński

Chaszczojeźdżcy

20

10:38

0:00

10:38

 

4

Paweł Gorczyca

 

20

11:02

0:00

11:02

 

5

Jerzy Lekki

 

20

11:04

0:00

11:04

 

6

Paweł Słomka

KTR Bikeorient

20

11:58

0:00

11:58

 

7

Roman Królikowski

 

20

13:03

0:00

13:03

 

8

Adam Ślązak

Chaszczojeżdżcy

20

11:02

1:00

12:02

 

9

Rafał Zakrzewski

KS Bednarska

20

13:55

0:00

13:55

 

10

Tomasz Radczuk

Silesia Adwenture Sport

20

16:54

0:00

16:54

 

10

Katarzyna Ząbkiewicz

Zabiegani Częstochowa

20

16:54

0:00

16:54

 

12

Robert Mucha

 

15

16:52

0:00

16:52

 

13

Marcin Franke

Silesia Adwenture Sport

14

12:06

0:00

12:06

 

14

Miłosz Kowalik

 

12

12:59

0:00

12:59

 

zgubiona karta

Dariusz Bogumił

 

 

 

 

 

 


    Open MM

Miejsce

nazwisko i imię OPEN                                          Rajd Czterech Żywiołów 2016

Nazwa Zespołu

suma pkt 14pkt

suma czasu

Kara czasowa

Razem czas

 
 

1

Krzysztof Mański, Sebastian Mański

Eventyr Team

14

6:46

0:00

6:46

 

2

Tomasz Ligocki, Stanisław Odróbka

Chłop ze żelaza Triathlon Team

14

7:00

0:00

7:00

 

3

Kajetan Krystał, Tomasz Piłat

ColcaPeru + Pilat

14

7:59

0:00

7:59

 

4

Patryk Warski, Tomaszs Bar

 

14

8:34

1:00

9:34

 

5

Paweł Szczepaniak, Marcin Cendry

 

14

9:56

0:00

9:56

 

6

Marcin Dubik, Artur Paruzel

 

14

10:00

0:00

10:00

 

7

Bartosz Szar, Jerzy Szar

 

10

11:26

0:00

11:26

 

    Open MIX

Miejsce

nazwisko i imię OPEN  MIX                                 Rajd Czterech Żywiołów 2016

Nazwa Zespołu

suma pkt 14pkt

suma czasu

Kara czasowa

Razem czas

 
 

1

Rafał Kochaniak, Agnieszka Kochaniak

No Risk - No Fun

14

6:55

0:00

6:55

 

2

Magdalena Stachura, Maciej Widera

Wodzionka

14

7:08

0:00

7:08

 

3

Łukasz Drewniak, Joanna Jachym

CoGościeCisną Team

14

8:04

0:00

8:04

 

4

Marcin Olewiński, Aleksandra Szczugieł

Szybkie Rodniki

14

9:59

0:00

9:59

 

5

Hubert Puka, Ewa Skubida

Rajd Dolnego Sanu

14

10:23

0:00

10:23

 

6

Grzegorz Czarny, Basia Czarny

Szkoła Fechtunku ARAMIS

14

11:19

0:00

11:19

 

7

Magdalena Trólka, Marta Kopołka

MarMag

11

10:59

0:00

10:59

 

8

Michał Łubis, Magdalena Chlewicka

Brzydal i złośnica

11

10:10

2:00

12:10

 

NKL

Piotr Brzoska

 

14

8:04

0:00

8:04

 

 

    TP50

miejsce

nazwisko i imię tp 50                                          Rajd Czterech Żywiołów 2016

Nazwa Zespołu

suma pkt 12pkt

suma czasu

 

1

Bartłomiej Karabin

Polowanie na wiewiórkę

12

4:34

2

Andrzej Ulidowski

 

12

5:04

3

Zbigniew Rajtar

Rontil-Compass

12

5:25

4

Bartlomiej Wower

 

12

5:26

5

Daniel Stroiński

 

12

5:49

6

Rafał Fałowski

 

12

5:51

7

Kamil Grycz

 

12

5:57

8K1

Anita Gurbisz

 

12

5:59

8

Tomasz Duda

 

12

5:59

10

Tomasz Domin

 

12

6;00

10

Daniel Gajos

 

12

6:00

12

Konrad Karpiński

 

12

6:07

13

Czosnkowski Tomasz

 

12

6:11

14K2

Marta Kurek

 

12

6:14

15

Marek Lachera

 

12

6:19

16K3

Olga Grabowska

 

12

6:32

16

Bartłomiej Grabowski

 

12

6:32

18

Robert Pękala

 

12

6:34

19

Wojciech Wybraniec

 

12

6:52

20

Marcin Milik

 

12

6:54

20

Robert Lipiński

 

12

6:54

22

Leszek Herman Ilżycki

 

12

7:03

22

Stanisław Adam Olbryś

 

12

7:03

24

Marcin Ignacyk

 

12

7:27

24

Marcin Smoliński

 

12

7:27

24K4

Paulina Wilk

 

12

7:27

27

Jacek Litewka

 

12

7:29

27

Sergiusz Białucha

 

12

7:29

27

Dariusz Czechowicz

 

12

7:29

30

Szymon Litwa

 

12

7:32

31

Krzysiek Pyta

 

12

7:48

31

Mateusz Cieślicki

 

12

7:48

33

Jacek Wąsik

 

12

7:49

34

Pawel Szpak

 

12

7:54

35

Jacek Balana

 

12

8:03

36

Marcin Witkowski

 

12

8:10

36

Marek Majewski

 

12

8:10

38

Mateusz Ławnik

 

12

8:39

38K5

Alicja Marzec

 

12

8:39

40

Mateusz Kostrzewski

Positive Energy

12

8:40

40K6

Anna Podraza

 

12

8:40

40

Tadeusz Podraza

 

12

8:40

43

Ryszard Mazurek

 

12

8:54

44

Paweł Gąsiorek

 

12

10:26

45

Sławomir Gdowski

 

12

10:26

46

Rafał Jabłoński

 

12

10:37

47

Jerzy Sokulski

 

12

11:28

48

Arkadiusz Duszak

 

11

5:35

49

Józef Łyscarz

 

11

7:16

R

Marcin Kozioł

 

0

0:00

 

    TP25

Miejsce

nazwisko i imię tp 25                                          Rajd Czterech Żywiołów 2016

Nazwa Zespołu

suma pkt 8pkt

suma czasu

 
 

1

Michał Kalata

11LDKPanc/10BKPanc

6

1:46

 

2

Paweł Moszkowicz

 

6

1:58

 

3

Konrad Ciuraszkiewicz

Ultra Spire

6

2:08

 

4

Jakub Jaroszek

 

6

2:17

 

5

Mariusz Plesiński

11LDKPanc/10BKPanc

6

2:21

 

6

Janusz Skowroński

 

6

2:22

 

7

Maria Lebioda

 

6

2:28

 

8

Paweł Dudek

 

6

2:29

 

8

Marcin Kowalczyk

 

6

2:29

 

8

Iza Burzyńska

 

6

2:29

 

11

Miłosz Brych

 

6

2:36

 

12

Justyna Stadnik

 

6

2:37

 

12

Maciek Sąsiadek

Zabiegani Ropczyce

6

2:37

 

14

Wojciech Robak

 

6

2:42

 

14

Ula Zimny+Katia

 

6

2:42

 

14

Andrzej Osyszko

CoffeeTech - Serwis Team

6

2:42

 

17

Adam Wócicki

 

6

2:43

 

18

Adam Sitkiewicz

 

6

2:44

 

18

Damian Cichoński

 

6

2:44

 

20

Wojciech Kapustka

Żoraki

6

2:50

 

21

Dariusz Klocek, Sebastian Hulin

Żwirek i Muchomorek

6

2:51

 

22

Adrian Król

BnO Tworóg

6

2:54

 

23

Jacek Hajduk

 

6

2:56

 

23

Lidka Hajduk

 

6

2:56

 

25

Ryszard Pręcikowski

 

6

2:59

 

26

Michał Pękala

Kiss or Kill

6

3:01

 

26

Katarzyna Kowalska

 

6

3:01

 

28

Jacek Kozlowski, Wiktoria Kozlowska

PARTIA 2

6

3:02

 

29

Piort Sady

 

6

3:15

 

30

Agnieszka Kołodziej

 

6

3:17

 

31

Grzegorz Grondziel

 

6

3:24

 

32

Tomasz Kowal. Michał Szczęśniak

 

6

3:25

 

33

Aleksandra Wodzicka, Wioletta Fałowska

 

6

3:41

 

34

Wojciech Pasiecznik

 

6

3:58

 

35

Piotr Wyka

 

6

4:08

 

35

Maciej Stojak

 

6

4:08

 

37

Darek Turek

Represja Pończoch

6

4:09

 

38

Zenon Lulek

Fabryka Grzebieni

6

4:17

 

39

Anna Bogucka Jaroszek

 

6

5:00

 

40

Wioletta Kłysz

Azymut Team

6

5:05

 

40

Robert Fojt

Azymut Team

6

5:05

 

40

Paweł Sieradzy

Azymut Team

6

5:05

 

43

Jolanta Kozlowska, Maria Kozlowska, Olga Kozlowska

PARTIA 1

6

5:06

 

44

Emilia Górka

 

6

5:09

 

45

Mieczysław Kozielski

 

6

5:16

 

46

Patryk Bochenek

 

6

5:17

 

47

Aleksander Lech, Sylwia Frydrysiak

 

6

5:19

 

48

Tomasz Łyszko

 

6

5:32

 

49

Marta Kołodziej Gamrat

 

6

5:49

 

49

Paweł Gamrat

 

6

5:49

 

49

Daria Matujewicz

 

6

5:49

 

49

Wiesław Serafin

 

6

5:49

 

49

Magdalena Grzyb

 

6

5:49

 

54

Mateusz Ławnik

 

6

5:51

 

55

Pawel Golinowski

11LDKPanc/10BKPanc

5

2:25

 

56

Anna Pabisek, Edyta Lasek

Zimowe Duchy

5

6:51

 

 

JoomSpirit