Wyniki 2017 - lato

Miejsce

Nazwisko i imię OPEN                                         

Nazwa Zespołu

Prolog 16

Suma pkt 12pkt

Suma PK 28

Suma czasu

Kara czas ZS1

Kara czas ZS2

Kara czas ZS3

Razem czas

 

1

Łukasz Drewniak, Joanna Jachym

Ultra AR Team

16

12

28

10:43

0:00

0:00

0:00

10:43

 

2

Karabin Bartłomiej, Magdalena Stępień

Polowanie na wiewiórkę

16

12

28

11:08

1:00

0:00

0:00

12:08

 

3

Wojciech Kapustka, Seweryn Kucharczyk

ArsBona

16

12

28

12:59

0:00

0:00

0:00

12:59

 

4

Marcin Dubik, Iwona Szatan

TKTJ

16

12

28

15:01

0:00

0:00

0:00

15:01

 

5

Robert Ryminiecki, Justyna Rędzikowska

Niefizyczni

16

11

27

11:41

0:00

0:00

0:00

11:41

 

6

Dariusz Turek, Krystyna Lenczak

Represja Ponczoch

16

8

24

14:11

0:00

1:30

0:00

15:41

 

7

Filip Malawski, Kamila Malawska

Velocilamy

16

8

24

14:56

1:00

0:00

0:00

15:56

 

8

Rafał Zakrzewski, Sara Zakrzewska

KS Bednarska 1

9

8

17

12:10

0:00

0:00

0:00

12:10

 

9

Dorota Zakrzewska, Maja Zakrzewska

KS Bednarska 2

8

8

16

12:10

0:00

0:00

0:00

12:10

 

                       

Miejsce

Nazwisko i imię AR SOLO                            

Nazwa Zespołu

Prolog 16

Suma pkt 27pkt

Suma PK 43

Suma czasu

Kara czas ZS1

Kara czas ZS 2

Kara czas ZS3

Kara czas ZS4

Razem czas

1

Piotr Pilak

team 360

16

27

43

14:20

0:00

0:00

0:00

0:00

14:20

1

Maciej Pońć

team360

16

27

43

14:20

0:00

0:00

0:00

0:00

14:20

3

Arkadiusz Dziewor

Dzieworek

16

27

43

15:46

0:00

0:00

0:02

0:00

15:48

4

Władysław Warchulec

 

16

27

43

15:46

0:00

0:00

0:05

0:03

15:54

5

Zenon Lulek

Fabryka Grzebieni

16

27

43

17:03

0:00

0:00

0:01

0:00

17:04

6

Grzegorz Korpula

 

16

27

43

18:15

0:00

0:00

0:00

0:00

18:15

7

Krzysiek Pyta

ciecierzyca wełnowiec

16

27

43

19:54

0:00

0:00

0:20

0:01

20:15

8

Leszek Herman Ilżycki

 

16

27

43

20:13

0:00

0:00

0:05

0:02

20:20

9

Arkadiusz Duszak

2PU

16

27

43

20:28

0:00

0:00

0:02

0:07

20:37

10

Mateusz Cieślicki

 

16

27

43

19:54

0:00

1:30

0:03

0:01

21:28

11

Wojciech Wybraniec

 

16

20

36

16:05

0:00

0:00

0:01

0:00

16:06

12

Łukasz Bluza

 

16

18

34

10:55

1:30

0:00

0:03

0:00

12:28

13

Filip Kwietniewski

Yeteam

16

7

23

12:49

1:00

0:00

1:00

1:00

15:49

           

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię EXTRIM MM                          

Nazwa Zespołu

Prolog 16

Suma pkt 31pkt

Suma PK47

Suma czasu

Kara czas ZS1

Kara czas ZS 2

Kara czas ZS3

Kara czas ZS4

Razem czas

1

Paweł Gorczyca, Dariusz Bogumił

Team 360

16

31

47

16:01

0:00

0:00

0:00

0:00

16:01

2

Radosław Defciński, Piotr Jaśkiewicz

Lunatycy

16

31

47

17:32

0:00

0:00

0:00

0:06

17:38

3

Mateusz Talanda, Michał Kołodziejczyk

UltrAspire Polska

16

31

47

17:48

0:00

0:00

0:00

0:06

17:54

4

Kornel Jaskóła, Szymon Pietrowski

Team360/KS Koniec Kiepszczenia

16

31

47

18:08

0:00

0:00

0:01

0:00

18:09

5

Sebastian Mański, Mateusz Kaźmierczak

Eventyr Team

16

30

46

15:47

0:00

0:00

0:00

0:00

15:47

6

Tomasz Radczuk, Oleksandr Darchuk

GE HealthAhead

16

10

26

14:53

1:00

0:00

1:00

1:00

17:53

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię EXTRIM MIX                        

Nazwa Zespołu

Prolog 16

Suma pkt 31pkt

Suma PK47

Suma czasu

Kara czas ZS1

Kara czas ZS 2

Kara czas ZS3

Kara czas ZS4

Razem czas

1

Krzysztof Mański, Ula Zimny

Eventyr Team

16

30

46

16:38

0:00

0:00

0:02

0:00

16:40

2

Paweł Sloma, Anna Witkowaska

Ofiary Królika Stefana

16

19

35

17:04

1:00

0:00

0:00

0:00

18:04

3

Andrzej Morel, Paulina Morel

OSA Opole

16

12

28

16:06

1:00

0:00

1:00

1:00

19:06

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię TP 50                                         

Nazwa Zespołu

Suma punktów 11pkt

Suma czasu

 
 

1

Maciej Gąsiorowski

Grupa Pościgowa

11

6:31

 

2/1

Joanna Grabowska

 

11

6:52

 

3

Dariusz Czechowicz

 

11

7:07

 

3

Jacek Litewka

Drużyna Gabrysi

11

7:07

 

5

Mariusz Maryniak

Compass

11

7:08

 

6

Maciej Witkowski

 

11

7:10

 

7

Piotr Szpakowski

BT Quand

11

7:17

 

8

Adrian Król

BnO_Tworóg

11

7:56

 

9/2

Ewa Skubida

 

11

7:57

 

10

Rafał Polański

Natura Adventure Team

11

8:13

 

11

Andrzej Bielski

10WPsam

11

8:13

 

12/3

Wiola Czostków

 

11

8:13

 

13

Paweł Szpak

Motyla Noga

11

9:19

 

14

Ryszard Pręcikowski

 

11

9:25

 

15

Arkadiusz Cieślak

 

11

9:26

 

16

Marcin Weiss

 

11

9:26

 

17

Michał Zaręba

 

11

9:36

 

18/4

Gosia Bujak

 

11

9:57

 

18

Dariusz Glanass

 

11

9:57

 

20

Daniel Stanowski

Elton&Borys

11

10:33

 

20

Mateusz Bogaczyk

 

11

10:33

 

22/5

Agnieszka Kuś

Chrumkająca ciemność

11

11:03

 

22

Michał Kuś

Chrumkająca ciemność

11

11:03

 

24/6

Karolina Dańda

 

11

11:17

 

24

Jacek Dańda

 

11

11:17

 

24

Grzegorz Matura

 

11

11:17

 

27/7

Ewa Hordziejewicz-Karasińska

Ewik

11

11:27

 

27

Sergiusz Białucha

Saint-Sobain Squad

11

11:27

 

29

Tomasz Kania

Paruzja Wrocław

9

7:02

 

30/8

Elżbieta Kuchta

PuchatePoliczkiEli

7

7:46

 

31

Mariusz Pela

 

7

7:46

 

32

Ryszard Okrzesik

 

5

5:19

 

33

Marek Porębski

Dziewiąty

4

4:16

 

NKL

Hubert Puka

 

brak karty

NKL

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię TR 50                                         

Nazwa Zespołu

Suma punktów 8pkt

Suma czasu

1

Stanisław Kruczek

 

8

3:55

2

Roman Trzmielewski

Composs

8

4:04

3

Piotr Duśko

Formacja Śląsk

8

4:25

4/1

Teresa Bugaj

 

8

5:09

5/2

Halina Wojtowicz-Szczepaniak

Aphta Team

8

5:25

5

Paweł Szczepaniak

Aphta Team

8

5:25

7/3

Anna Madej

 

8

5:39

8

Sergiusz Madej

 

8

5:39

9

Konrad Leyko

Soanish Inquisition by MP

7

5:01

10

Artur Okrzesik

 

7

6:08

         
         
         

Miejsce

Nazwisko i imię TR 100                              

Nazwa Zespołu

Suma punktów 16pkt

Suma czasu

1

Ireneusz Towarek

KOMETA Gliwice

16

6:50

2/1

Basia Czarny

Szkoła Fechtunku ARAMIS

16

10:32

2

Grzegorz Czarny

Szkoła Fechtunku ARAMIS

16

10:32

4

Krzysztof Ciosek

Do zobaczenia na mecie

15

10:31

5/2

Anna Niedźwiedzka

Z motyką na słońce

15

10:52

 

Miejsce

Nazwisko i imię TP 15                                         

Nazwa Zespołu

Suma punktów 16pkt

Suma czasu

Kara Czasowa

Razem czas

1

Łukasz Knaś

 

16

3:10

0:08

03:18

2

Tomasz Plecha

Multirunners

16

3:36

0:02

03:38

3

Szymon Krawczyk

Multirunners

16

3:36

0:08

03:44

4

Izabela Smoleń

Multirunners

16

3:36

0:08

03:44

5

Sławomir Bydoń

Multirunners

16

3:36

0:10

03:46

6

Aleksandra Matejska

Żywioł

16

4:11

0:06

04:17

7

Marta Gamrat, Paweł Gamrat

 

16

5:05

0:04

05:09

8

Anna Podraza

 

16

5:37

0:04

05:41

9

Stanisława Skubida

 

16

5:36

0:10

05:46

10

Anna Tuchowska

 

16

5:38

0:10

05:48

11

Magdalena Królikowska, Agnieszka Cyniewska, Anita Sekuła

Miażdżyca Belzebuba

16

6:00

0:06

06:06

13

Radosław Kawczyński

 

13

5:38

0:06

05:44

 

           

Miejsce

Nazwisko i imię TP 15 Rodziny z dziećmi                                        

Nazwa Zespołu

Suma punktów 16pkt

Suma czasu

Kara Czasowa

Razem czas

1

Rafał, Agnieszka, Magdalena, Anna Bator

Daleko jeszcze?

16

3:48

0:06

03:54

2

Magdalena, Szymon, Piotr Weiss

Magda&synowie

16

4:00

0:14

04:14

3

Magdalena Soból

 

16

5:35

0:02

05:37

4

Magdalena, Michał, Barbara Stefani

Fistaszki Atakują

16

5:22

0:16

05:38

5

Wojciech Pasiecznik Ada Chmielowska

CSC Adventure

16

5:35

0:07

05:42

6

Dominik, Gabriela, Aneta Talaga

mła z chrumkami

16

5:47

0:04

05:51

7

Krzysztof, Wojciech Pawlak

Pawlak Team

11

3:55

0:22

04:17

8

Katarzyna Juszczak Koseła, Karolina Koseła, Paulina Koseła

trójca_a

11

5:48

0:02

05:50

9

Krzysztof Koseła, Piotr Koseła

trójca_b

11

5:48

0:08

05:56

10

Krzysztof, Oskar, Małgorzata Mazur

W stronę słońca

8

4:48

0:06

04:54

 

JoomSpirit