Wyniki 2018 - lato

Msc

Nr start

OPEN                                         

Nazwa Zespołu

Suma PK 27

Suma czasu

Bonus czas ZS2

Razem czas

1

10

Konrad Leyko, Krzysztof Pieczara

Azymut Team

27

10:35

0:03

10:32

2

14

Andrzej Grabowicz, Jarosław Stawiarz

Compass Rontil

27

10:42

0:06

10:36

3

12

Dawid Urbański, Krzysztof Hertling

Ruby i Rubszy

27

11:17

0:02

11:15

4

13

Wojciech Kapustka, Seweryn Kucharczyk

Arsbona

27

12:08

0:05

12:03

5

15

Jerzy Szar,

Bartosz Szar

 

20

8:29

0:05

8:24

 

 

Msc

Nr start

OPEN MIX                                        

Nazwa Zespołu

Suma PK 27

Suma czasu

Kara czas ZS2

bonus czas ZS4

Razem czas

1

20

Agnieszka Franke, Iwona Franke

Skąposzczepy i szkarłupnie

26

12:34

0:00

0:05

12:29

2

29

Jarosław Kucza, Agnieszka Kucza

Pędzące Ślimaki

24

11:30

0:00

0:08

11:22

3

23

Rafał Zakrzewski, Sara Zakrzewska

KS Bednarska

23

13:17

1:00

0:05

14:12

4

32

Anna Niedźwiedzka, Tomasz Jaczewski

Siepacze na ostrym kole

20

12:20

1:00

0:05

13:15

5

27

Justyna Massalska, Robert Polański

Siłaspokoju

18

7:45

0:00

0:08

7:37

6

24

Dorota Zakrzewska, Maja Zakrzewska

KS Bednarska 2

17

9:17

1:00

0:01

10:16

7

26

Joanna Patyk, Ela Huzior

Patyczki

16

8:34

0:00

0:08

8:26

8

30

Filip Malawski, Kamila Malawska

Velocilamy

10

5:50

1:00

0:00

6:50

9

21

Wiktoria Piekarska, Mariusz Nawrocki

 

6

8:42

0:00

0:00

8:42

NKL kończył sam

22

Ewelina Fułek, Mateusz Cieślicki

 

25

8:29

0:00

0:05

8:24

 

Msc

Nr start

AR SOLO                            

Nazwa Zespołu

Suma PK 34

Suma czasu

bonus czas ZS3

Bonus czas ZS4

Razem czas

1

48

Bartlomiej Wower

CSC Adventure

34

11:01

0:21

0:01

10:39

2

41

Władysław Warchulec

 

34

12:40

0:37

0:05

11:58

3

49

Łukasz Bułka

Iron Dragon Triathlon

34

12:40

0:39

0:02

11:59

4

40

Łukasz Bluza

 

34

14:07

0:21

0:01

13:45

5

45

Daniel Kessler

KGT Daniel

34

16:23

0:24

0:04

15:55

6

47

Piotr Niessner

 

34

16:23

0:07

0:05

16:11

7

44

Hubert Kessler

KGT Daniel

32

14:37

0:21

0:04

14:12

8

46

Maciek Witkowski

 

24

8:14

0:21

0:03

7:50

 

Msc

Nr start

EXTRIM

Nazwa Zespołu

Suma PK44

Suma czasu

Bonus

czas ZS3

bonus czas ZS4

Razem czas

1

5

Maciej Mierzwa,

Justyna Frączek-Bogacka

JAMM

44

13:34

0:36

0:07

12:51

2

6

Ireneusz Waluga, Arkadiusz Dziewor

Irek i Dzieworek

44

13:31

0:12

0:07

13:12

3

4

Marzka Janerka,

Artur Moroń

Dziabnięci

44

19:42

0:21

0:04

19:17

4

1

Andrzej Morel,

Mateusz Gruntowski

OSA Opole

44

23:22

0:09

0:05

23:08

5

7

Maciej Widera, Magdalena Stachura

Wodzionka CSC Adventure

34

17:52

0:36

0:06

17:10

6

3

Piotr Jaśkiewicz,

Paweł Gorczyca

Tacy Dwaj

31

9:16

0:37

0:08

8:31

NKL

2

Mateusz Kaźmierczak, Seastian Mański

Eventyr team

 

 

 

 

 

 

 

Msc

Nr start

TP 50                                         

Nazwa Zespołu

Suma PK20

Suma czasu

 
 

1

105

Tomasz Duda

małaanitateam

20

05:53

 

2

139

Wojciech Wybraniec

 

20

06:18

 

3

129

Krzysztof Mański

EventyrTeam

20

06:32

 

4

144

Jacek Litewka

Drużyna Garysi

20

06:50

 

5

117

Marcin Ignacyk

 

20

06:52

 

6

104

Mariusz Słaboń

 

20

06:53

 

7

136

Grzegorz Gajek

 

20

06:53

 

8

123

Tomasz Domin

 

20

06:54

 

9

138

Hubert Lipczyński

 

20

06:54

 

10

137

Magdalena Gajek

 

20

06:55

 

11

115

Mariusz Maryniak

 

20

06:58

 

12

131

Borys Bińkowski

Żywioł

20

07:09

 

13

141

Joanna Grabowska

 

20

07:36

 

14

133

Sławomir Adamczuk

MKS Wyzwolenie

20

07:36

 

15

118

Krzysiek Pyta

ciecierzyca wełnowiec

20

07:50

 

16

124

Izabela Osyszko

 

20

07:54

 

17

142

Grzegorz Korpula

 

20

07:54

 

18

110

Wiola Czostków

 

20

08:23

 

19

111

Paweł Adamczyk

 

20

08:23

 

20

135

Andrzej Bielski

 

20

08:26

 

21

109

Rafał polanski

 

20

08:26

 

22

102

Przemysław Niezgoda

 

20

08:57

 

23

103

Hanna Marszałek

 

20

08:57

 

24

143

Paweł Szpak

 

20

10:27

 

25

114

Rysiek Pręcikowski

 

20

10:30

 

26

130

Andrzej Osyszko

 

20

10:30

 

27

140

Marek Poręski

 

20

10:30

 

28

119

Sylwia Klepczyńska

 

20

10:32

 

29

120

Krzysztof Łazowski

 

20

10:32

 

30

116

Sergiusz Białucha

 

20

11:34

 

31   8

134

Dariusz Czechowicz

 

20

11:34

 

32

121

Karolina Karpińska

 

20

11:34

 

33

122

Arkadiusz Laskowski

 

20

11:48

 

34

127

Roman Cedrych

MT

20

11:48

 

35

126

Karina Kieltyka

MT

20

11:48

 

36

100

Grzegorz Matura

 

20

11:50

 

37

112

Michał Garbacz

 

20

11:57

 

38

113

Arkadiusz Wieczorek

 

20

11:57

 

39

108

Michał Stanowski

 

17

10:58

 

40

107

Rafał Stanowski

 

17

10:58

 

41

145

Daniel Stanowski

 

17

10:58

 

42

128

Jerzy Sokulski

 

17

11:47

 

 

Msc

Nr start

TR 60                                     

Nazwa Zespołu

Suma 15PK

Suma czasu

1

62

Krzysztof Krystek

KKK

15

4:22

2

61

Dariusz Błaszyk

 

15

4:25

2

59

Jacek Hajduk

 

15

4:25

2  1

60

Lidia Hajduk

 

15

4:25

5

64

Andrzej Niewiarowski

 

15

4:32

6

55

Wojciech Pasecznik

Wounded Knee

15

5:01

7

58

Marcin Franke

Silesia Race

15

4:22

8

56

Mikołaj Cader

 

15

5:02

9

51

Stanislaw Kruczek

WAWEL Compas

15

5:07

10

66

Piotr Argesiński

 

15

5:16

10

65

Mateusz Koleta

 

15

5:16

10

67

Krzysztof Kowalczyk

 

15

5:16

13

63

Tomasz Bergier

Zgórmysyny

14

4:04

14  2

50

Angelika Nieduziak

 

14

6:11

14

52

Wojciech Małodory

 

13

6:11

16

54

Tomasz Słaboń

 

12

8:08

17  3

53

Monika Rutkowska

Team MT

12

8:08

 

Msc

Nr start

TP 20                                         

Nazwa Zespołu

Suma punktów 14pkt

Czas

Bonus czas

Razem czas

1

76

Mateusz Wiktorowicz

 

14

3:23

0:01

03:22

2

84

Paweł Jary

 

14

4:43

0:00

04:43

3

74

Marcin Brych

Lasy Państwowe Nadleśnictwo

Koniecpol

14

5:08

0:03

05:05

4

77

Miłosz Brych

Technikum nr 8 Katowice

14

5:08

0:01

05:07

5

69

Zigniew Rajtar, Renata Rajtar, Agnieszka Wusatowska

Rontil Compas

14

5:17

0:03

05:14

6

79

Mateusz Frydrych, Emilia Dylkowska, Sylwia Skowronek

 

14

5:20

0:00

05:20

7

87

Sławomir Bydonń

Multirunners

14

5:43

0:02

05:41

8

86

Tomasz Płecha

Multirunners

14

5:43

0:01

05:42

9

99

Marek Stoch, Mateusz Stoch

MMS

14

6:09

0:00

06:09

10

89

Michał Juszczyk, Ewa Zarenba

Groszki

14

6:39

0:03

06:36

11

98

Rafał, Agnieszka, Magdalena, Anna Bator

Daleko Jeszcze?

10

6:12

0:00

06:12

12

90

Tomasz Kania

Haha

9

5:45

0:03

05:42

13

92

Piotr Konopek

 

9

5:43

0:00

05:43

14

81

Agnieszka Cyniewska, Mikhail

 

9

5:51

0:02

05:49

15

91

Anna Wardzińska

 

8

5:48

0:03

05:45

16

71

Marta, Artur, Ryszard Siedlecki

MaRy

8

5:59

0:01

05:58

17

70

Łukasz Knaś

F-Team

7

5:27

0:01

05:26

18

95

Dominik Talaga, Gabrysia Talaga

Chmurka

5

5:53

0:01

05:52

19

73

Marta Gamrat, Magdalena Grzyb

 

5

4:42

0:00

04:42

20

72

Paweł Gamrat

 

5

4:42

0:00

04:42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Msc

Nr start

TP 20 Rodziny z dziećmi                                        

Nazwa Zespołu

Suma punktów 14pkt

Czas

Bonus czas

Razem czas

1

97

Sylwia Adamczuk, Amelia Adamczuk

Adamczuk Team

10

6:10

0:02

06:08

2

94

Michał Mączka,Szymon Mączka, Grażyna Reguła-Mączka

Forhinesy

7

5:20

0:01

05:19

3

93

Zuzanna Sękowska, Zofia Sękowska, Jerzy Sękowski, Maria Martowicz

Zosia i Jurek ze wsparciem

3

4:03

0:00

04:03

 

 

 

JoomSpirit