Wyniki 2019 - lato

Kategoria: Uncategorised
Opublikowano: poniedziałek, 17, czerwiec 2019 19:37
Super User
Odsłony: 440

Miejsce

Mikro Rajd                               

Nazwa Zespołu

Suma pkt 16pkt

Czas

 
 

1/1

Grzegorz Malicki, Iza Osyszko

One Race Projekt

16

7:40

 

2

Piotr Niessner

 

16

7:41

 

3

Mariusz Słaboń

KIWK-a biega

16

7:48

 

4/2

Daniel Howis, Ewelina Majewska

H Team

16

7:49

 

5

Andrzej Osyszko

 

16

8:50

 

6

Mateusz Cieślicki

 

16

9:03

 

7

Seweryn Kucharczyk

Arsbona

16

9:08

 

8

Wojciech Kapustka

ARSBona

16

9:08

 

9/3

Mirosław Baszczak, Dobrawa Baszczak

Morświnek

16

9:50

 

10

Andrzej Morel

OSA Opole

16

9:50

 

11

Szymon Litwa

O!Błędny

16

9:53

 

12/4

Rafał Stawiarski, Tomasz Balicki, Sonia Manssour-Stawiarska

STR Dzikie Dziki

16

10:56

 

13/5

Sebastian Pietrzak,Paulina Szemel,RobertRymieniecki

Niefizyczni

16

11:02

 

14

Bartłomiej Zieliński, Sebastian Mrzywka

Wyleniałe bobry po 40-tce

16

11:05

 

15/6

Aleksandra Przewieślik, Grzegorz Przewieślik

 

16

11:06

 

16/7

Aleksandra Trzaska, Jakub Górski

Dream Team

16

11:25

 

17

Michał Mączka, Szymon Mączka

Forhinesy

16

11:32

 

18

Tomasz Płecha, Rafał Hacia

Multi Runners

13

6:25

 

19

Krzysiek Pyta

ciecierzycawełnowiec

13

6:38

 

20

Paweł Gorczyca, Michał Gorczyca

Mikro Rajderzy

13

6:40

 

21

Piotr Duśko

FormacjaŚląsk

13

6:47

 

22

Miłosz Brych

Kropka

13

8:10

 

23

Piotr Opoka,Mateusz Szega

OpSze Sport Team

13

8:54

 

24/8

Marek Badoń,Sandra Badoń

Żółtodzioby

10

7:12

 

25

Maciej Witkowski

 

9

4:43

 

 

Miejsce

TP 50                                           

Nazwa Zespołu

Suma punktów 15pkt

Czas

 
 

1

Sławomir Adamczuk

MKS Wyzwolenie

15

8:46

 

2/1

Marzka Janerka

 

15

8:48

 

2

Krzysztof Mański

 

15

8:48

 

4

Artur Moroń

 

15

8:53

 

5

Maciej Widera

 

15

9:16

 

6

Mariusz Maryniak

Compass

15

9:36

 

6

Hubert Puka

Rajd Dolnego Sanu

15

9:36

 

8

Mateusz Komorowski

 

15

9:59

 

9/2

Hanna Marszałek

InO SCI

15

11:07

 

10

Przemysław Niezgoda

 

15

11:12

 

11

Marcin Bijok

InO SCI

15

11:13

 

12

Piotr Janeczek

 

15

11:25

 

13

Grzegorz Matura

 

15

12:00

 

13

Roman Cedrych

Mango Team

15

12:00

 

13/3

Justyna Dalecka

 

15

12:00

 

18

Arkadiusz Xieślak

kran-suw

13

11:27

 

19

Andrzej Eibl

Eiblu Team

12

8:47

 

20

Dariusz Czechowicz

 

12

11:54

 

21

Jacek Litewka

 

12

11:54

 

22

Michał Stanowski

 

11

11:40

 

22

Daniel Stanowski

 

11

11:40

 

22/4

Marta Kowalska

 

11

11:40

 

25

Marcin Brych

Straż Leśna

9

8:52

 

26/5

Gabriela Talaga

 

9

11:54

 

26

Dominik Talaga

 

9

11:54

 

28

Michał Gruszczyński

Klub emerytów

7

10:49

 

28

Michał Sadziak

Klub emerytów

7

10:49

 

30

Sebastian Mański

Rajd Wilczy

4

8:24

 

30

Daniel Dziedzina

Epic_Team TM

4

8:24

 

30

Łukarz Majchrzyk

Epic_Team TM

4

8:24

 

30

Jakub Dziedzina

Epic_Team TM

4

8:24

 

NKL

Franciszek Zakrzyński

 

 

 

 

NKL

Justyna Zakrzyńska

 

 

 

 

R

Karina Kiełtyka

 

 

 

 

 

Miejsce

 TP 20                               

Nazwa Zespołu

Suma punktów 6pkt

Suma czasu

 
 

1

Łukasz Knaś, Ewelina Knaś

F-TEAM

6

4:36

 

2

Radosław Wieczorek, Natalia Patucha

Niemamocnych

6

4:50

 

3

Michał Kański,Dawid Maciążek

 

6

4:59

 

4

Tomasz Kania, Anna Wardzińska, Piotr Konopek

Miszcze

4

4:45

 

5

Artur Kubica,Anna Zydroń

Dream Team

3

5:02

 

6

Anna Dorota Magosa, Elżbieta Kaczor

 

2

5:15

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

TP 20 Rodzina                              

Nazwa Zespołu

Suma punktów 6pkt

Suma czasu

 
 

1

Abu Szajna,Piotrek Bublik, Maciuś Bubik

 

3

5:11

 

2

Anna Niedźwiedzka, Staś,Antoś

Kiciu-Miciu&Tygrysek Team

1

5:55

 

 

 

 

 

 

 

Miejsce

TR 50                                

Nazwa Zespołu

Suma PK 15

Suma czasu

 
 

1

Hubert Kessler

KGT

15

6:25

 

1

Szymon Kessler

KGT

15

6:25

 

2

Magdalena Zawadzka

Factured But Whole

15

8:47

 

2

Maksymilian Szapski

Factured But Whole

15

8:47

 

2

Katarzyna Kowalska

Factured But Whole

15

8:47

 

3

Grzegorz-Kluska Karolczak

Factured But Whole

15

8:49

 

3

Konrad Górszczak

Factured But Whole

15

8:49

 

8

Monika Rutkowska

MR TEAM

6

7:10